Nabídka pro předškoláky

03. září 2020

Termíny zahajovacích schůzek kroužků


V tabulce jsou uvedeny termíny zahajovacích schůzek:


Název kroužku Termín V kolik? Kde?
Volný čas
individuálně

DDM
Letecký modelář


hledáme lektora
Rybáři I., II.,III.
středa 30.9.
16.00 hlavní sál DDM
Vaření I.
úterý 6.10.
14.00 kuchyň, I. patro
Vaření II. úterý 6.10.
16.00 kuchyň, I. patro
Pečení pro radost středa 7.10.
15.00 kuchyň I.patro
AJ pro děti
úterý
16.15
hlavní sál DDM
Flétna - začátečníci
úterý 29. 9.
16.30
informativní schůzka
Flétna - pokročilí
úterý 29. 9.
16.30
informativní schůzka
Kytara I - začátečníci
pátek 25.9.
16.00 hlavní sál DDM, kontrola kytar!
Kytara II. - pokročilí
pátek 2.10.
15.00 učebna I. patro
Šikovné ručičky
pondělí 5.10.
16.00 učebna I.patro
Divadlo LED
středa 7.10.
16.00 hlavní sál DDM
Putování se skřítkem Lastur.
Výtvarka s Káťou
úterý 6.10.
14.00
učebna I.patro
Šperkování a korálkování
Tvoření s Bárou
pátek 9.10.
15.30 učebna I.patro
Keramika s Káťou
úterý 6.10.
16.00 keramická dílna
Keramika pro děti čtvrtek 1.10. 16.00 keramická dílna
Rytmika s Dorkou
středa 7.10.
17.00 malá tělocvična gymnázia
Moderní tance čtvrtek 1.10.
17.00 velká tělocvična gymnázia
Šachy pátek 2.10.
15.00 učebna II.patro
Hasiči
čtvrtek 3.9.
16.00
hasičská zbrojnice
Florbal
úterý 6.10.
17.00

malá tělocvična gymnázia

Badminton I.
pondělí 5.10.
16.00 Sokolovna Přelouč
Badminton II. úterý 6.10.
15.00 sportovní hala ZŠ ul.Za Fontánou
Sálový fotbal úterý 6.10.
16.00 malá tělocvična gymnázia
Stolní tenis - začátečníci
středa 7.10.
16.00 Sokolovna Přelouč
Stolní tenis - pokročilí
středa 7.10.
17.00 Sokolovna Přelouč
Kuželky
středa 7.10.
15.00 Kuželna Přelouč
Atletika hrou středa 7.10.
17.00 velká tělocvična gymnázia
Dětská jóga
čtvrtek 8.10.
16.00 hlavní sál DDM
Výtvarný klub - předškoláci pátek 2.10.
16.00
učebna I. patro DDM
AJ pro předškoláky pondělí
16.15
hlavní sál DDM
Klub Šikulka pondělí 5.10.
16.00 učebna I.patro DDM
Přípravka hasiči čtvrtek 3.9.
16.00 hasičská zbrojnice SDH
Rytmický tanec středa 7.10.
16.00 malá tělocvična gymnázia
Atletika pro nejmenší středa 7.10.
16.00 velká tělocvična gymnázia
Pohybové hry I., II pátek 11.9. 14.00 sokolovna Přelouč
Aj pro dospělé, pokračování
čtvrtek 8.10.
15.30
učebna I. patro
Paličkování ženy
úterý 13.10.
17.00 učebna I. patro
Keramika pro dospělé DDM
čtvrtek 8.10.
16.00 keramická dílna
Patchwork pro ženy pondělí 12.10. 17.30 učebna I. patro
Pletení z papíru pro ženy středa 14.10. 17.30 učeba I. patro



Stránka 1 z 2  > >>
11. září 2020

Vážení zákonní zástupci..

03. září 2020

V tabulce jsou uvedeny termíny zahajovacích schůzek:


12. srpen 2020

Informace o nabídce...