Mapa stránek

01. září 2018

Termíny zahajovacích schůzek kroužků


V tabulce budou postupně udávány termíny prvních schůzek...


Název kroužku Termín V kolik? Kde?
Internet
individuálně

DDM, učebna PC
Letecký modelář pondělí 16.00 učebna II. patro DDM
Rybáři I., II.,III.
úterý 25.9.
16.00 hlavní sál DDM
Vaření
úterý 2.10.
16.00 kuchyň, I. patro
AJ pro děti
pondělí
16.15
učebna DDM
AJ pro SŠ úterý 2.10. 14.45 učebna I.patro DDM
Flétna - začátečníci
středa 26. 9.
16.00

Flétna - pokročilí
středa 26.9.
16.00

Kytara I - začátečníci
středa 26.9.
16.00 hlavní sál DDM
Kytara II. - pokročilí
pátek 5.10.
15.00 učebna I. patro
Šikovné ručičky
středa 3.10.
16.00 učebna I.patro
Divadlo LED
středa 3.10.
16.00 hlavní sál DDM
Výtvarný kroužek pátek 5.10.
14.30 učebna I.patro
Přírodní a jiné materiály
středa 3.10.
14.00 učebna I.patro
Paličkování pro dívky
úterý 2.10.
14.30 učebna I. patro
Keramika pro děti
čtvrtek 11.10.
16.00 keramická dílna
Tancování s Álou
čtvrtek 4.10.
16.00 tělocvična gymnázia
Moderní tance čtvrtek 4.10.
16.00 tělocvična gymnázia, změna!!
Moderní scénický tanec středa 3.10. 17.00 tělocvična gymnázia
Šachy pátek 5.10.
15.00 učebna II.patro
Hasiči
čtvrtek 4.10.
16.00
hasičská zbrojnice SDH
Florbal I.
úterý 2.10,
17.00

tělocvična gymnázia

Florbal II. čtvrtek 4.10.
17.00 tělocvična gymnázia
Volejbal I.
středa 3.10.
16.00
tělocvična gymnázia
Volejbal II.
středa 3.10.
17.00 tělocvična gymnázia
Badminton I.
pondělí 1.10.
16.00 Sokolovna Přelouč
Badminton II. úterý 2.10.
15.00 sportovní hala ZŠ
Sálový fotbal úterý 2.10.
16.00 tělocvična gymnázia
Stolní tenis - začátečníci
středa 3.10.
16.00 sokolovna Přelouč
Stolní tenis - pokročilí
středa 3.10.
17.00 sokolovna Přelouč
Kuželky
středa 3.10
15.00 kuželna Přelouč
Atletika hrou středa 3.10. 16.00 tělocvična gymnázia
Výtvarný klub - předškoláci pátek 5.10.
16.00 učebna I. patro
AJ pro předškoláky pondělí
16.15
učebna DDM
Přípravka hasiči čtvrtek 4.10. 16.00 hasičská zbrojnice SDH
Rytmický tanec středa 3.10. 16.00 tělocvična gymnázia
Aj pro dospělé, pokračování
čtvrtek 4.10.
16.15
učebna I. patro
NJ pro dospělé

16.00 učebna II. patro
Keramika pro dospělé DDM
čtvrtek 4.10.
16.00 keramická dílna
Paličkování pro ženy úterý 2.10.
17.00 učebna I. patro



19. listopad 2018

Informace o termínech táborů..

01. září 2018

V tabulce budou postupně udávány termíny prvních schůzek...


08. srpen 2018

Informace o nabídce kroužků...