Vítejte v domě dětí a mládeže Přelouč

03. září 2019

Termíny zahajovacích schůzek kroužků


V tabulce jsou uvedeny termíny zahajovacích schůzek:


Název kroužku Termín V kolik? Kde?
Volný čas
individuálně

DDM
Letecký modelář


hledáme lektora
Rybáři I., II.,III.
středa 25.9.
16.00 hlavní sál DDM
Vaření I.
úterý 1. 10.
14.00 kuchyň, I. patro
Vaření II. úterý 1. 10. 16.00 kuchyň, I. patro
AJ pro děti
pondělí 30. 9.
16.30
učebna DDM
AJ pro SŠ úterý 1.10. 14.45 učebna I.patro DDM
Flétna - začátečníci
úterý 24. 9.
16.00
informativní schůzka
Flétna - pokročilí
úterý 24. 9.
16.00
informativní schůzka
Kytara I - začátečníci
pátek 27.9.
16.00 hlavní sál DDM, kontrola kytar!
Kytara II. - pokročilí
pátek 4.10.
15.00 učebna I. patro
Šikovné ručičky
pondělí 30.9.
16.00 učebna I.patro
Divadlo LED
středa 2.10.
16.00 hlavní sál DDM
Výtvarný kroužek pátek 4.10.
14.00 učebna I.patro
Přírodní a jiné materiály
středa 2.10.
14.00 učebna I.patro
Paličkování pro dívky
úterý 1.10.
14.30 učebna I. patro
Keramika pro děti
čtvrtek 10.10.
16.00 keramická dílna
Tancování s Álou
čtvrtek 3.10.
16.00 malá tělocvična gymnázia
Moderní tance čtvrtek 3.10.
16.00 velká tělocvična gymnázia
Moderní scénický tanec středa 2.10. 17.00 malá tělocvična gymnázia
Šachy pátek 4.10.
15.00 učebna II.patro
Hasiči
čtvrtek 3.10.
16.00
hasičská zbrojnice SDH
Florbal I.
úterý 1.10.
17.00

malá tělocvična gymnázia

Florbal II. čtvrtek 3.10.
17.00 malá tělocvična gymnázia
Badminton I.
pondělí 30. 9.
16.00 Sokolovna Přelouč
Badminton II. úterý 1.10.
15.00 sportovní hala ZŠ ul.Za Fontánou
Sálový fotbal úterý 1.10.
16.00 malá tělocvična gymnázia
Stolní tenis - začátečníci
středa 2.10.
16.00 Sokolovna Přelouč
Stolní tenis - pokročilí
středa 2.10.
17.00 Sokolovna Přelouč
Kuželky
středa 2.10
15.00 Kuželna Přelouč
Atletika hrou středa 2.10. 17.00 velká tělocvična gymnázia
Sportovní přípravka čtvrtek 3.10. 15.00 malá tělocvična gymnázia
Výtvarný klub - předškoláci pátek 4. 10.
16.00
učebna I. patro DDM
AJ pro předškoláky pondělí 30.9.
16.30
hlavní sál DDM
Klub Šikulka pondělí 30.9. 16.00 učebna I.patro DDM
Přípravka hasiči čtvrtek 3.10. 16.00 hasičská zbrojnice SDH
Rytmický tanec středa 2.10. 16.00 malá tělocvična gymnázia
Atletika pro nejmenší středa 2.10. 16.00 velká tělocvična gymnázia
Aj pro dospělé, pokračování
čtvrtek 3.10.
15.15
učebna I. patro
Paličkování ženy
úterý 1.10.
16.00 učebna I. patro
Keramika pro dospělé DDM
čtvrtek 3.10.
16.00 keramická dílna
Patchwork pro ženy pondělí 7.10. 17.30 učebna I. patro
Pletení z papíru pro ženy středa 9.10. 17.30 učeba I. patro



Stránka 1 z 2  > >>
12. srpen 2020

Informace o nabídce...

25. červenec 2020

Informace pro rodiče..

18. květen 2020

Informace o táborech....