Nepravidelná činnost DDM

DDM se podílí, kromě organizování pravidelné činnosti v zájmových kroužcích a kurzech, i na dalších akcích pořádaných ve spolupráci s dalšími organizacemi.

Pálení čarodějnic

Tradiční akce, kterou pořádáme ve spolupráci s Kulturními službami Přelouč a ČHJ Přelouč. Akce začíná lampionovým průvodem od gymnazia za doprovou dechové hudby p. Kosiny, průvod končí pod parkem, kde probíhá rej malých čarodějnic a čarodějů. K tanci a poslechu hraje do večerních hodin country kapela. Velký dík patří Technických službám města Přelouč za přípravu ohně a Městské policii Přelouč za doprovod početného lampionového průvodu.

Den dětí 1. 6. 2019

Pořádáme ve spolupráci s Kulturními službami Přelouč. Tento rok jsme připravili dárek pro rodiče s dětmi v kině Přelouč. Od 14.00 vystoupí kouzelník David Kopecký, od 15.00 promítneme film Velké dobrodružství Čtyřlístku. Srdečně zveme děti i rodiče. Vstupné zdarma.

Masopust 2. 3. 2019
Ve spolupráci s KICMP jsme se pokusili obnovit tradici Masopustů v Přelouči po 100 letech. Akci jsme spojili s Taháním vola na věž, tato humorná pověst se váže k našemu městu již mnoho let. Další foto ve fotogalerii...


 

 

 21. červen 2022

Informace o nabídce...

03. září 2021

Do tabulky budeme postupně doplňovat termíny zahajovacích schůzek:


Odkazy

www.mestoprelouc.cz

www.prelouc.com

www.preloucdnes.cz

Odkaz na portál SPDDM: