Nepravidelná činnost DDM

DDM se podílí, kromě organizování pravidelné činnosti v zájmových kroužcích a kurzech, i na dalších akcích pořádaných ve spolupráci s dalšími organizacemi.

Pálení čarodějnic

Tradiční akce, kterou pořádáme ve spolupráci s Kulturními službami Přelouč a SDH Přelouč. Akce začíná lampionovým průvodem od gymnazia za doprovou dechové hudby p. Kosiny, průvod končí pod parkem, kde probíhá rej malých čarodějnic a čarodějů. K tanci a poslechu hraje do večerních hodin country kapela. Velký dík patří Technických službám města Přelouč za přípravu ohně a Městské policii Přelouč za doprovod početného lampionového průvodu.

Den dětí

Pořádáme zpravidla v květnu ve spolupráci s KICMP a dalšími organizacemi, které pracují s dětmi a mládeží. Akce probíhá v městském parku za ZŠ Masarykovo náměstí.


Masopust
Ve spolupráci s KICMP jsme se pokusili obnovit tradici Masopustů v Přelouči po 100 letech. Akci jsme spojili s Taháním vola na věž, tato humorná pověst se váže k našemu městu již mnoho let. Další foto ve fotogalerii...Po dvouleté covidové přestávce se pokusíme tradici opět obnovit, plánovaný termín je 18. 2. 2023.


 

 

 05. září 2023

Do tabulky budeme postupně doplňovat termíny zahajovacích schůzek


27. srpen 2023

Informace o zápisu do kroužků..

20. červen 2023

Informace o nabídce...

Odkazy

www.mestoprelouc.cz

www.prelouc.com

www.preloucdnes.cz

Odkaz na portál SPDDM: